طراحی کارت ویزیت آنلاین

طراحی کارت ویزیت آنلاین

کارتی با اطلاعات کسب و کار فرد یا شرکت است که جهت معرفی رسمی شرکت یا فرد مورد استفاده قرار می‌گیرد. به طور معمول در کارت ویزیت از نام و نام خانوادگی، نام شرکت و آرم شرکت به همراه نشانی و اطلاعات تماس استفاده می‌گردد.

در این صفحه شما میتوانید کد هر طرح را در انتهای صفحه برای ما ارسال کنید تا فضای سفید طرح مورد نظر شما را در کمتر از 24 ساعت برای شما ارسال کند.

مراحل ثبت سفارش کارت ویزیت آنلاین

 1. 1
  مرحله 1

  انتخاب طرح یا طرح های مورد نظر

 2. 2
  مرحله 2

  تکمیل فرم انتهای همین صفحه و ارسال موارد خواسته شده

 3. 3
  مرحله 3

  لینک پرداخت از طریق ایمیل برای شما ارسال می شود.

 4. 4
  مرحله 4

  طراحی کارت ویزیت مد نظر شما طبق کد ارسالی توسط فضای سفید در کمتر از 24 ساعت و ارسال کارت ویزیت با فرمت PDF از طریق ایمیل برای شما

کد VC100

کارت ویزیت آنلاین

 • لطفا کد هر کارت ویزیت را به صورت دقیق ارسال نمائید
 • فایل ها را به اینجا بکشید
  انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.
درباره استودیو گرافیک فضای سفید

تجربه، خلاقیت و دانش هنری؛ سه ویژگی‌ای که استودیو گرافیک فضای سفید را در موقعیتی برجسته قرار داده است. طرح‌های ما، هدفمند، به روز و بر پایه اصول گرافیکی مدرن شکل می‌گیرند. ما همواره آماده ارائه ایده‌های نو و مبتکرانه هستیم و به این ویژگی خود افتخار می‌کنیم. طراحی لوگو، نشانه و هویت بصری سازمانی، طراحی اوراق اداری، کاتالوگ، بروشور، آگهی و پوستر تبلیغاتی، از جمله خدماتی هستند که می توانید برای انجامشان، روی تیم طراحی گرافیک ما حساب کنید.

فضای سفید مکانی برای سفارش پروژه های گرافیکی، دانلود رایگان طرح های گرافیکی و خرید طرح های لایه باز گرافیکی می باشد.logo-fazayesefid200x72

اطلاعات تماس
تهران . بلوار فردوس غرب
09125931931
سبدخرید