زمین بازیچه دست ما نیست

fazayesefid-poster-earth2
پوستر گرمایش زمین

با گرم تر شدن لحظه به لحظه دمای زمین که از اواخر قرن 19 شروع شد، طبیعت پیام هایی در مورد گرم شدن جهانی برای ما می فرستد. ما انسان ها گرایش زیادی به غلفت و چشم پوشیدن از نشانه های آشکار داریم و به همین دلیل به علائم هشدار دهنده گرم شدن زمین که در سال های اخیر سطح وسیع تری را پوشش داده است توجه نمی کنیم. در سمت روشن تر، خوشحالم که هنرمندان بخشی از موضع خود را به این موضوع اختصاص داده و آثار برجسته ای در مورد اثرات جهانی این گرم شدن خلق کرده اند. در این پست شاهد پوستری هستید که به گونه ای بدیع و موثر عواقب گرم شدن زمین را به ما هشدار می دهد.

اطلاعات پروژه

سال طراحی: 1395

نرم افزار: Photoshop

جهت ثبت سفارش کلیک کنید.

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • پنج + هفده =

درباره استودیو گرافیک فضای سفید

تجربه، خلاقیت و دانش هنری؛ سه ویژگی‌ای که استودیو گرافیک فضای سفید را در موقعیتی برجسته قرار داده است. طرح‌های ما، هدفمند، به روز و بر پایه اصول گرافیکی مدرن شکل می‌گیرند. ما همواره آماده ارائه ایده‌های نو و مبتکرانه هستیم و به این ویژگی خود افتخار می‌کنیم. طراحی لوگو، نشانه و هویت بصری سازمانی، طراحی اوراق اداری، کاتالوگ، بروشور، آگهی و پوستر تبلیغاتی، از جمله خدماتی هستند که می توانید برای انجامشان، روی تیم طراحی گرافیک ما حساب کنید.

فضای سفید مکانی برای سفارش پروژه های گرافیکی، دانلود رایگان طرح های گرافیکی و خرید طرح های لایه باز گرافیکی می باشد.logo-fazayesefid200x72

اطلاعات تماس
تهران . بلوار فردوس غرب
09125931931
سبدخرید