جلد کتاب سازمان شبه رسمی چیست؟

کتاب سازمان شبه رسمی چیست؟

معرفی کتاب سازمان شبه رسمی چیست؟

کتاب پیش رو نوشته مجتبی ملکی و توسط نشر ایده سبز منتشر شده است همچنین طراحی جلد این کتاب توسط استودیو تخصصی گرافیک فضای سفید انجام شده.

این کتاب مروری بر اسباب و علل شکل‌گیری، ابعاد، مدیریت و سازماندهی شرکت‌های ثبت نشده و فاقد مجوز فعالیت با عنوان سازمان شبه‌رسمی است.

درباره کتاب سازمان شبه رسمی چیست؟

مطالب کتاب حاضر در چهار فصل بیان خواهد شد. فصل اول با عنوان «تعاریف» به تعریف اصطلاحات کلیدی اختصاص خواهد یافت. فصل دوم، «ماهیت سازمان شبه رسمی» به منزله ورودیه به این بحث خواهد بود. در فصل سوم با عنوان «شکل‌گیری سازمان‌های شبه رسمی و انواع آن»، ابتدا نحوه ظهور سازمان شبه رسمی مورد بحث قرار می‌گیرد. درفصل آخرکه «ابعاد سازمان شبه رسمی» نام گذاری شده است ابعادی از سازمان شبه رسمی شامل جذب و به‌کارگیری نیرو، رهبری، «لوگو» یا سمبل ها، کنترل و نظارت، آموزش و … مورد بحث قرار می‌گیرد.

سال طراحی: 1400

نرم افزار: illustrator+Photoshop

جهت مشاهده لیست قیمت کلیک کنید

جهت ثبت سفارش کلیک کنید.

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • یک + چهار =

درباره استودیو گرافیک فضای سفید

تجربه، خلاقیت و دانش هنری؛ سه ویژگی‌ای که استودیو گرافیک فضای سفید را در موقعیتی برجسته قرار داده است. طرح‌های ما، هدفمند، به روز و بر پایه اصول گرافیکی مدرن شکل می‌گیرند. ما همواره آماده ارائه ایده‌های نو و مبتکرانه هستیم و به این ویژگی خود افتخار می‌کنیم. طراحی لوگو، نشانه و هویت بصری سازمانی، طراحی اوراق اداری، کاتالوگ، بروشور، آگهی و پوستر تبلیغاتی، از جمله خدماتی هستند که می توانید برای انجامشان، روی تیم طراحی گرافیک ما حساب کنید.

فضای سفید مکانی برای سفارش پروژه های گرافیکی، دانلود رایگان طرح های گرافیکی و خرید طرح های لایه باز گرافیکی می باشد.logo-fazayesefid200x72

اطلاعات تماس
تهران . بلوار فردوس غرب
09125931931
سبدخرید